Velkommen til Comfort Fredrikstad Arne Nilsen as

 
 

Velkommen til vår flotte butikk. Vi har stort utvalg. Mange utstilte baderomsmøbler, stor boblekar-steam og dusj avdeling. En spennende eksklusiv utstilling av drømmebadet. Flott showrom hvor dere kan prøve massasjekar fra Hurrican og Geberit aquaclean, toalettet som rengjor deg med vann. Stort utvalg av baderomstepper, håndkler, såpedispensere mm i lekre farger. Fortsatt stort utvalg av rør, deler og reservedeler.

Velkommen innom til inspirasjon for fornyelse av badet.

Snakk med oss om:

  • Alt til badet
  • Servicerørlegger
  • Graving
  • Rehabilitering
  • TV Inspeksjon
  • Høytrykkspyling
 
 
Comfort FredrikstadGelertsens gate 71600  Fredrikstad  Vis veibeskrivelse
69 31 02 03Send E-Post
Man-fre0900-1630
 
Torsdag0900-1800
 
Lørdag0900-1400
 
 
 
 

Medarbeidere Comfort Fredrikstad

Anders Nilsen
Anders Nilsen
Rørlegger
 
Anita Langgård
Anita Langgård
Kontor
Telefon: 69310203
anita@arne-nilsen.no
 
Christopher Langvik
Christopher Langvik
Rørlegger
 
Gina  Nilsen
Gina  Nilsen
Butikk leder
Telefon: 69310203
gina@arne-nilsen.no
 
Grethe Andersen
Grethe Andersen
Butikk
Telefon: 92828779
grethe@arne-nilsen.no
 
Hans Martin Hansen
Hans Martin Hansen
Rørlegger
 
Jarle Bentzen
Jarle Bentzen
Rørlegger
 
Jørgen Johansen
Jørgen Johansen
Rørlegger
 
Magne Hedvald
Magne Hedvald
Rørlegger
 
Marius Nilsen
Marius Nilsen
Rørlegger
 
Martin Sture
Martin Sture
Rørlegger formann
Telefon: 99523860
martin@arne-nilsen.no
 
Niklas Nilsen Wiborn
Niklas Nilsen Wiborn
Lærling salg
 
Øyvind Pettersen
Øyvind Pettersen
Rørlegger
 
Øyvind Edvardsen
Øyvind Edvardsen
Rørlegger
 
Thomas Thorvaldsen
Thomas Thorvaldsen
Rørlegger
 
Truls Jørgensen
Truls Jørgensen
Rørlegger
 
Truls Arne Nilsen
Truls Arne Nilsen
Daglig leder
Telefon: 91802640
truls@arne-nilsen.no
 
Vibeke Magnussen Nilsen
Vibeke Magnussen Nilsen
Kontor
Telefon: 47622556
vibeke@arne-nilsen.no
 
Vidar Balterød
Vidar Balterød
Butikk/lager
Telefon: 46637747
vidar@arne-nilsen.no
 
Comfort Fredrikstad Arne Nilsen AS

Comfort Fredrikstad


Vi ble etablert 13.juni 1961 av Arne og Synnøve Nilsen og gikk i 1974 inn i Comfort-kjeden.

Som en del av Comfort-kjeden er vi både din lokale rørlegger og en del av Norges eldste rørleggerkjede. Comfort-rørleggere har stått bak titusenvis av bad og andre installasjoner i Norge siden oppstarten i 1974 og vet hvilke løsninger du bør velge for å bli fornøyd med resultatet i mange år fremover. Vi kommer gjerne tidlig inn i prosessen, med råd eller på befaring. Og vi forsvinner ikke, om du skulle ha spørsmål fem år etter jobben er gjort. Vi kan ta ansvar for hele prosjekter fra A til Å, stiller også opp når toalettet må skiftes eller kranen er lekk.